Vista Transformation Pack

Vista Transformation Pack 8.0.1

Windows XP może wyglądać jak Vista

Zalety

  • Zmienia cały interfejs systemu

Wady

  • Może uszkodzić system

Dobry
7

Windows Vista Transformation Pack to sposób na wypróbowanie interfejsu nowego systemu Microsoft. Program zmienia zachowanie systemu Windows XP nadając mu wygląd Windows Vista.

Efekty zastosowania Windows Vista Transformation Pack są naprawdę zaskakujące. Program potrafi udawać interfejs Vista Areo, kompletnie odmienia pasek Start, tapety pulpitu i wygaszacze ekranu. Nawet ekran uruchamiania i zamykania systemu jest zmieniony. Dzięki Windows Vista Transformation Pack możesz poczuć się jak użytkownik Windows Vista korzystając z widgetów na pulpicie i ciesząc wzrok odświeżonym wyglądem systemu.

Co jest zaletą programu jest też jego wadą. Ponieważ Windows Vista Transformation Pack zmienia nie tylko tapetę i ikony, ingeruje w pliki istotne dla działania systemu. Dlatego zalecamy wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej systemu przed instalacją Windows Vista Transformation Pack. W przeciwnym wypadku możesz utracić swoje dane - zwłaszcza, że w naszych testach instalacja i deinstalacja programu nie przebiegały całkiem bezproblemowo.

Windows Vista Transformation Pack zmieni Twój system operacyjny do złudzenia przypominając Windows Vista. To świetny efekt i całkowicie darmowy. Na wszelki wypadek zabezpiecz jednak swoje dane przed tak poważną ingerencją w swój system.

Vista Transformation Pack

Download

Vista Transformation Pack 8.0.1

Opinie użytkowników o Vista Transformation Pack

Sponsorowany×