Twój weekend z grami – Bubble Witch Saga 2, Despicable Me, Angry Birds Epic

Twój weekend z grami – Bubble Witch Saga 2, Despicable Me, Angry Birds Epic

Lato w pełni. Za oknem leje się żar z nieba. A przynajmniej powinien. W końcu są wakacje! Ale nie zawsze jest słonecznie i gorąco, czasem pada i z domu się ruszać nie chce. Co zrobić wtedy ze swoim wolnym czasem? Nie ma problemu. Zawsze można w coś zagrać.

Jeżeli więc za oknem plucha i nuda, czemu by nie zabić nieco czasu i pograć sobie w jakąś grę? Wybór jest ogromny, bez dwóch zdań. W tym tygodniu proponujemy 3 darmowe tytuły, które skutecznie Was wciągną i pomogą przetrwać kiepską pogodę za oknem.

Bubble Witch Saga 2

Bubble Witch Saga 2 to kolejna gra z kuźni King.com, studia odpowiedzialnego za Candy Crush Saga czy Farm Heroes Saga. Tytuł powiela dobrze znany schemat – dopasować do siebie trzy elementy (w tym przypadku bańki) i wyczyścić z nich ekran. Bubble Witch Saga 2 oferuje mnóstwo poziomów oraz sporo różnego typu „czarodziejskich” bonusów, dzięki którym gra szybko się nie znudzi. Idealna rozrywka na dłuższą chwilę i krótki relaks. Jeśli mielibyście jakieś problemy w trakcie rozgrywki, zawsze możecie skorzystać z naszych wskazówek!

Pobierz Bubble Witch Saga 2 na iOS i Android.

Despicable Me: Minion Rush

Ta gra, to świetnie zaprojektowany runner, w którym wcielasz się w rolę Minionka z popularnej animacji Minionki rozrabiają. Przed tobą wiele poziomów nieustannego biegu, podczas którego musisz omijać przeszkody, zdobywać przydatne przedmioty i po prostu pędzić przed siebie. Despicable Me: Minion Rush oferuje również mini-gry, które urozmaicają rozgrywkę i odróżniają ten tytuł od innych podobnych runnerów. To po prostu dobra i dynamiczna zręcznościówka.

Pobierz Despicable Me: Minion Rush na Android, iOS, Windows 8 i Blackberry 10.

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic ucieszy zarówno fanów Wściekłych Ptaków od Rovio, jak i zwolenników gier RPG. Przygotuj się na epicką wyprawę po świecie fantasy, w której stoczysz śmiertelny bój ptasim paladynem, piratem, druidką, magiem i łucznikiem ze złymi świniami. Gra ma turową rozgrywkę oraz wszystkie przymioty dobrego RPG: zbieranie i tworzenie magicznych przedmiotów, zdobywanie doświadczenia, rozwijanie postaci i walczenie z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Choć Angry Birds Epic nie ma rozbudowanej warstwy fabularnej, to oferuje dziesiątki poziomów i długie godziny dobrej rozrywki.

Pobierz Angry Birds Epic na iOS, Android i Windows Phone.

Już za tydzień kolejna odsłona serii Twój weekend z grami, a tymczasem zachęcamy do zajrzenia do artykułu z zeszłego tygodnia.

Zobacz także:

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy