Avast! Free Antivirus 2014 już dostępny do pobrania!

Avast! Free Antivirus 2014 już dostępny do pobrania!

Avast! to firma, która specjalizuje się w antywirusach. Jej programy antywirusowe należą do najpopularniejszych na świecie. Dzisiaj Avast! odświeżył swoją rodzinę antywirusów i udostępnił avast! Free Antivirus 2014, avast! Internet Security 2014, avast! Pro Antivirus 2014 oraz avast! Premier Antivirus 2014. Nowe wersje programów są już dostępne do pobrania!

Avast! Free Antivirus 2014 bez wątpienia spotka się z największym zainteresowaniem użytkowników, gdyż jest darmowy. W nowej, tegorocznej wersji avast! Free Antivirus zmieniono sposób instalowania i aktualizowania programu, przy okazji odchudzając plik instalacyjny niemal o połowę.

avast! Free Antivirus 2014Program avast! Free Antivirus 2014 przeszedł również kompletną zmianę wyglądu interfejsu. Dostęp do najważniejszych funkcji  i ustawień antywirusa jest teraz prostszy. Osiągnięto to wprowadzając boczne menu. Również skaner plików działa szybciej.

avast! Free Antivirus 2014Ważną zmianą jest optymalizacja avast! Free Antivirus 2014 pod kątem wykorzystywanej pamięci. Udało się zredukować poziom zużywanych zasobów, co bez wątpienia zwiększa komfort korzystania z programu. Warto także wspomnieć o nowych wtyczkach dla przeglądarek, czy module DeepScreen (pozwala na podejmowanie przez avast! Free Antivirus 2014 bardziej trafnych decyzji w czasie rzeczywistym). Nie zapominajmy również o poprawionym mechanizmie wykrywania plików typu malware.

Przeczytajcie również naszą opinię na temat nowego avast! 2014 w artykule „Avast! 2014 to antywirus na nowe, bardziej mobilne czasy”.

Powiązane artykuły:

Powiązane programy:

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy