Windows 10 Technical Preview rozbija bank!

Windows 10 Technical Preview rozbija bank!

Najnowsza, nieukończona nawet jeszcze wersja systemu Windows została wydana dokładnie 2 tygodnie temu. Microsoft może być zadowolony, bo od tego czasu została ona pobrana już ponad milion razy!

To naprawdę świetny wynik, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę kilka faktów:

– To nie ukończona wersja systemu, pełna jest więc błędów i brakuje w niej wszystkich funkcji, jakie dostępne będą w ostatecznym wydaniu Windowsa 10. Nie ma w niej jeszcze np. wirtualnej asystentki Cortany.

– Instalowanie Windows 10 Technical Preview na komputerze, z którego korzysta się na co dzień, jest co najmniej ryzykowane. System może być niestabilny, a nawet w znaczący sposób utrudniać korzystanie z komputera lub niektórych programów.

– Windows 10 Technical Preview będzie udostępniony tylko do 15 kwietnia 2015 roku i wtedy użytkownicy zostaną zmuszeni powrócić swój poprzedni system.

Ciekawość, która prowadzi wszystkich do wypróbowania nowej wersji „okienek”, ma też swoje drugie dno. Wielu z użytkowników jest po prostu zmęczona korzystaniem z systemu Windows 8 i na pewno nie może się doczekać lepszego produktu. Póki co wygląda jednak na to, że Windows 10 spełnia ich oczekiwania. Jednak z ostatecznym osądem poczekajmy do końca przyszłego roku, kiedy finalny produkt trafi do sprzedaży.

Źródło: Blog Windows

Powiązane programy:

Windows 10 Technical Preview

Zobacz także:

Zdjęcia z systemu Windows 10 prosto na Facebooka lub Twittera

Ukryte centrum powiadomień w Windows 10 Technical Preview

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy